Jeśli chcesz zorganizować po prostu dobry, energetyczny koncert, to proponujemy program, który zawiera "samo gęste" z naszego repertuaru.
Jest to program, który nadaje się na różne okazje i trafia w różne gusta muzyczne. Tańce zainspirowane są na ogół muzycznymi poszukiwaniami zespołu.

Artyści pochodzą z rodzin o muzycznych tradycjach. Szperając w bibliotekach, antykwariatach i rodzinnych szpargałach odnajdywali to, co stworzone zostało w czasie spotkań muzyki tzw. "poważnej" z muzyką taneczną. Były to na ogół szczątkowe materiały, więc - siłą rzeczy – przyprawione zostały ich własnymi pomysłami.
Tanga, walce, muzyka klezmerska i czardasze w kipiącym pozytywną energią, wirtuozowskim wykonaniu, znajdują wielkie uznanie u wszystkich, dla których muzyka jest czymś więcej niż tylko „dźwiękową tapetą” lub wybijaniem rytmu do tańca.
Ten program znakomicie się sprawdza również na imprezach plenerowych, w czasie których wykonujemy głównie znane i lubiane utwory (w naszych autorskich opracowaniach), a wśród nich m.in.: tanga LA CUMPARSITA, JALOUSIE, EL CHOCLO; walc OD NOCY DO NOCY z filmu "Noce i Dnie"; CZARDASZ V. Montiego; wiązankę ulubionych melodii ze SKRZYPKA NA DACHU i wiele innych.